Roku darbs

Kūkas ir viena no restorāna «Vecpuisis» vizītkartēm — tās ir mūsu konditoru roku darbs, kas top uz vietas restorānā. Ik dienas mūsu restorāna vitrīnā atradīsiet svaigi cepto kūku klāstu — lai tās būtu medus, šokolādes vai siera kūkas, mafini, vai arī neatkārtojamie «Vecpuiša» eklēri. Pie mums regulāri rīkotās eklēru un citu gardumu dienas jau iemantojušas mūsu vies atzinību.

 

Kāzu kūkas

Kāzas ir neatkātojams notikums divu cilvēku dzīvē. Šajā dienā visam ir jābūt perfekti, tāpēc ļaujiet mums parūpēties par jūsu kāzu kūku. Vienas kārtas kūka, kūka vairākos stāvos vai vairākas nelielas kūkas - izvēle ir jūsu ziņā. Aicinām uzrakstīt info@vecpuisis.lv vai piezvanīt +371 2611 0026 un mēs jums piedāvāsim savu pieredzi vai uzklausīsim jūsu vēlmes.

Mums tas ir pa spēkam.


Eklēri

Restorāna “Vecpuisis” eklēru dienas novērtē daudzi Valmierieši. Eklēru dienās piedāvājam ap 15 dažādas eklēru garšas. Ir klasiskas garšas kā vaniļas, šokolādes. Neaizmirstam par sezonas augļu un ogu garšām, kā arī izmantojam dažādu eksotisku augļu garšas - mango, banānu vai kokosa eklēri. Mēs eksperimentējam ar garšām. Jums ir kāda ideja garšai, kuru vēlaties pasniegt kā komplimentu kolēģiem vai atzīmēt kādu svinīgu sanākšanu kopā ar draugiem un ģimeni, ļaujiet mums to piepildīt.


Kūkas svinīgiem notikumiem

Nav iedomājams teju neviens svinīgs notikums bez kūkas. Tā var būt bagātīgi rotāta svētku kūka, vai liels saldumu šķīvis. Katram sava gaume un mēs ar to rēķināmies. Mums galvenais ir, lai šī kūka vai cita “Vecpuiša” konditoreja būtu kā patīkams epilogs jūsu svētkiem un, lai katrs viesis vēlētos pajautāt: “Kur jūs šo kūku pasūtījāt”? 

 
 

pasūtiet kūku tagad

Sazinieties ar mums, un vienosimies par labākā piedāvājuma izvēli. Lūdzam zvanīt pa telefonu +371 2611 0026, vai rakstīt uz info@vecpuisis.lv