vieta gardēžiem

Vieta, kur pulcējas valmierieši un Valmieras pilsētas viesi

WhatsApp Image 2018-09-19 at 11.11.51 (1).jpeg
 

ĒDIENI

Restorāns “Vecpuisis” ir vieta, kurā ir iespēja nobaudīt ēdienus mūsdienīgā interpretācijā, restorānā “Vecpuisis” ir pilsētā labākā steiku izvēle. Šī ir vieta gardēžiem un cilvēkiem, kuriem svarīgi justies labi.

 

Katru nedēļu, darba dienās, mūsu pavāri sagatavo īpašo pusdienu ēdienkarti. Šī ir iespēja izbaudīt ikdienas pusdienu pārtraukumu, baudot restorāna klases ēdienu. Ēdienkartē atrodami gan veģetārie, gan gaļas ēdieni.

GALDIŅU REZERVĒŠANA

Rezervējiet galdiņu restorānā un izsakiet savas nozīmīgākās vēlmes, lai mēs varētu sniegt jums atbilstoša līmeņa pakalpojumus.

Aen0_4988.jpg
 

PAR MUMS

Kad 1914. gadā astoņi vecpuiši iemaksāja pa 1000 rubļiem katrs, lai iegādātos zemi Valmieras centrā, viņi vēlējās, lai šī vieta būtu pieejama visiem, lai šeit dzirkstītu kultūras dzīve un, lai cilvēki te varētu norunāt tikšanos.

Vecpuišu parks un paviljons ir piedzīvojis dažādus laikus, taču šobrīd tas darbojas tieši tā, kā to bija iecerējuši tā astoņi dibinātāji. Esam parūpējušies par mūsdienīgu interjeru, kas sasauktos ar ēkas seno interesanto vēsturi.

 

Šeit esošajā koncertzāle regulāri notiek koncerti un izrādes, kas pulcē ne vien valmieriešus, bet arī Valmieras viesus.

Restorāns “Vecpuisis” ir vieta, kurā ir iespēja nobaudīt ēdienus mūsdienīgā interpretācijā. Pie mums ir labākā steiku izvēle Valmierā. Šī ir vieta gardēžiem, kam svarīga ir laba pašsajūta. Par to rūpējas mūsu viesmīļi. Viņi pārzina gan mūsu vēsturi, gan ēdienus, kafijas un kūkas. Tas ir tieši tik daudz, lai jums — mūsu viesiem — restorāna «Vecpuisis» apmeklējums būtu pilnvērtīgs piedzīvojums.

 

VĪNI

Vīna cienītāji novērtēs mūsu vīna izvēli. Plauktos atradīsies vīns dažādām gaumēm un notikumiem.

 
IMG_3255.jpg
 

DZĒRIENI

Dzērienu kartē jūs atradīsiet kvalitatīvus stipros alkoholiskos dzērienus, veiksmīgu Latvijas labāko aldaru ražojumu izvēli, vīnus dažādām gaumēm un notikumiem, kā arī atspirdzinošus bezalkoholiskos dzērienus.

 

Kokteiļu karte sastādīta sadarbojoties ar labākajiem kokteiļu zinātājiem Latvijā. Tāpēc tajos atradīsiet teicami sabalansētas garšas, mūsdienīgu pieeju un apbrīnas vērtas sastāvdaļu kombinācijas.

Pasākumi

Lai Vecpuišu parks un tā ēka pildītu tā izveidotāju iecerēto, esam saglabājuši ne tikai ēkas sākotnējo izskatu, bet arī dibinātāju uzstādījumu - būt par multifunkcionālu kultūras un mākslas centru, kas pieejams visiem iedzīvotājiem un darboties pēc mācītāja iesvētītā saukļa – “Prieka, miera un atpūtas vieta“.

 

Hennessy-Valmiera-Vecpuisis-27-04-2018-19.jpg
 

KŪKAs

Kafijai pievēršam lielu uzmanību. Pirmkārt, jau sadarbojoties ar Latvijas kafijas grauzdēšanas profesionāļiem, kuri mums piegādā svaigāko un garšīgāko kafiju. Mūsu darbinieki zina ne tikai labas kafijas stāstu, bet arī prot pagatavot izcilu kafijas dzērienu. 

Un, ja kafija ir izcila, tad kūkas nedrīkst atpalikt. Tāpēc mūsu restorāna konditorejas speciālisti katru dienu gatavo svaigas kūkas sākot no klasiskām līdz kūkām, kuru sastāvā ir tieši konkrētai sezonai raksturīgi produkti.

BANKETI

Vēlaties, lai mēs savu pieredzi un vēlmi izveidot labāko nogādājam jūsu izvēlētā vietā, jūsu svētkos? Mūsu rīkotie banketi ir kā ceļojums garšu un sajūtu pasaulē. Tie neatstās vienaldzīgus jūsu pasākuma viesus un būs kā lielisks papildinājums jūsu svētkiem.

banketi.jpg
 

BRANČS

Mūsu viesu gaidītākais mēneša notikums ir vēlbrokastis (brunch), kuras mēs rīkojam katra mēneša pēdējā svētdienā. Te viesi var palutināt sevi ar plašu ēdienu izvēli un īstu svētdienas svētku atmosfēru. Šim pasākumam gan jāpiesakās laicīgi, jo viesi tās jau ir novērtējuši un pieprasījums pēc mūsu vēlbrokastīm ir izveidojies lielāks nekā varam nodrošināt tās ar vietām.