Svētkos pie jums

Banketi_1500x1000.jpg

Viena no svētku sastāvdaļām ir ēdiens, kas noteikti tiks pamanīts un novērtēts. Spējam radīt svētkus ne tikai mūsu telpās, bet arī pie jums.

Piedāvājam ēdināšanas pakalpojumus — sākot ar uzkodām un līdz pat desertam. Korporatīvajos pasākumos — konferencēs vai prezentācijās — sagatavosim uzkodu galdu jūsu izvēlētajā vietā. Augstākajā līmenī apkalposim tādas īpašas saviesības, kā, piemēram, kāzas, kristības vai izlaidumus.

Uz vietas ēdienu varam gatavot arī atvērtā tipa virtuvē — vērojot šādu ēdienu tapšanas procesu, jūsu viesi izjutīs papildu izklaides noskaņas. Savukārt, ja vēlaties rīkot kokteiļu vakaru, jūsu rīcībā būs bāra pakalpojumi ar visu nepieciešamo īpaši jums radīto dzērienu baudīšanai.

Lielākām viesībām pie mums iespējams atsevišķi iznomāt arī traukus.

Sadarbojamies ar profesionāliem svinību vietu dekoratoriem — ietērpjot jūsu izvēlēto pasākuma vietu atbilstoši svētku tematikai, viņi uzburs arī neaizmirstamu gaisotni.

Profesionāla personāla, sava amata lietpratēju — viesmīļu un bārmeņu pakalpojumus sniedzam visā Vidzemē, liekot pasākumu gaitai ritēt pēc iespējas nevainojami.

Apzinoties, ka katram mūsu klientam ir savas vēlmes un vajadzības, aicinām sazināties ar mums, lai jūsu svētkiem varētu rast un ieplānot piemērotāko risinājumu.


 

Par banketu rīkošanu, lūdzam zvanīt mums pa telefonu +371 2611 0026, vai rakstīt uz info@vecpuisis.lv