Pakalpojumi

Svētkos kopā ar jums

Mēs ticam, ka ēdienam ir svarīga loma, lai svētki patiešām izdotos, tāpēc aicinām dažāda formāta svētkus svinēt pie mums vai arī rīkot īpašas svinības Jūsu izvēlētā vietā.

Valmieras Paviljonā ir pieejamas dažādu formātu telpas gan intīmākai noskaņai dažu cilvēku kompānijā, semināra telpas līdz 60 cilvēku pasākumiem kā arī lielās koncertzāles telpas, kas spēj uzņemt līdz 350 cilvēkiem.

Apkalpojam dažāda formāta pasākumus – kāzas, banketus kā arī liela formāta svinības līdz 400 personām. Līdz šim esam spējuši uzburt patīkamu garšu buķeti mūsu ēdienos gan pie jūras, gan mežā, gan siltumnīcā un pat uz plosta. Lai kur arī mēs būtu, uzturam augstu ēdināšanas servisu, parūpējoties par vissīkākajām detaļām.

Mums nav standartizētas ēdienkartes, jo mēs tās pielāgojam, ņemot vērā klienta vēlmes, iespējas un produktu sezonalitāti, lai uz šķīvja vienmēr būtu pats gardākais un sezonai atbilstošākais ēdiens.

Ja esi savu svētku plānošanas procesā, noteikti sazinies ar mums un mēs tev palīdzēsim izvēlēties visgardāko ēdienkarti Jūsu pasākumam. Un vēlamies iedrošināt – nekas nav neiespējams. Kopā mēs varam realizēt sākumā pat neticamas lietas.

Mēs esam par atvērtu vidi, tāpēc augsti novērtējam atgriezenisko saiti no saviem klientiem, lai pilnveidotu mūsu sniegtos pakalpojumus.

Par banketu rīkošanu, lūdzam zvanīt mums pa telefonu +371 27774427, vai rakstīt

uz [email protected]